فرم درخواست مشاوره بیمه زلزله

بیمه زلزله

زلزله مخرب ترین بلای طبیعی می باشد که سالانه جان و مال افراد بسیار زیادی را تحت شعاع قرار می دهد.
زمین‌لرزه یا زلزله به لرزش ناگهانی پوسته‌ی زمین گفته می‌شود. علت وقوع آن افزایش بیش ازحد فشار به طبقات درونی زمین بعلت تجمع انرژی است. این فشار به گسستگی در سنگ‌های سطح زمین منجر می‌شود. حرکت صفحات زمین در امتداد این گسستگی‌ها با جابجایی توام است.
در پی شکستن سنگ‌ها و آزاد شدن انرژی در درون زمین، لرزه‌های کوچک و خفیفی اتفاق می‌افتد. در پی آن پیش‌لرزه رخ می‌دهد. پیش‌لرزه قابل پیش‌بینی نیست. نمی‌توان به واسطه‌ی رخ دادن آن از زمان وقوع زلزه اطمینان حاصل کرد. اما به طور کلی می‌شود آن را به عنوان یک اخطار در نظر گرفت. باید توجه داشت لزوما پیش‌لرزه مقدمه‌ای برای زلزله نیست. هر زلزله‌ای هم دارای پیش‌لرزه نیست.

با داشتن بیمه بدنه می توانیم خیال خود را در رابطه با جبران خسارت های مالی به وجود آمده ناشی از زلزله را راحت نماییم و ریسک جبران خسارت های به وجود آمده ناشی از این خطر را به شرکت بیمه آسیا منتقل نماییم.
ما میتوانیم ساختمان به همراه تاسیسات،منصوبات،مشاعات،اثاثیه،تجهیزات،ابزارآلات،موجودی و .. را تماما تحت پوشش بیمه زلزله قرار دهیم.

لازم به ذکر است که حق بیمه این بیمه نامه بسیار کم و به صرفه می باشد و ما می توانیم با پرداخت مبلغ ناچیزی به صورت سالانه اموال خود را در برابر خطر زلزله بیمه کنیم.

پرسش های متداول

ساختمان به همراه کلیه تاسیسات منصوبات اثاثیه موجودی تجهیزات و … را می توان تحت پوشش بیمه زلزله قرار داد

بعد از بروز حادثه و تشکیل پرونده،ارزیابی ها و بازرسی ها از محل مورد بیمه انجام می شود و در نهایت بعد از تعیین خسارت،خسارت در وجه بیمه گذار و مالک ساختمان پرداخت می شود.

یادآور اتمام بیمه نامه

مقالات

شرایط بیمه بدنه چگونه است

بیمه بدنه چیست؟

بیمه نامه بدنه یکی از معروف ترین و مهم ترین بیمه نامه ها در صنعت بیمه است که از وسایل نقلیه شما محافظت می کند.این

Read More »