بیمه عمر آسیا

فرم درخواست مشاوره بیمه عمر

بیمه عمرآسیا

بیمه عمر از شاخه‌های بیمه اشخاص است و یکی از روش‌های ‌‌سرمایه‌گذاری بلندمدت است.هیچ‌کدام از روش‌های سرمایه‌گذاری دارای ضمانت برگشت سرمایه نیستند اما بیمه عمر اصل سرمایه شما به همراه بازدهی‌ که در ابتدا به شما اعلام شده را تضمین می کند.
از آغاز به وجود آمدن جوامع‌، انسان‌ در جستجوی‌ تأمین نیازهای جسمی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌ و سیاسی‌ بوده‌ است‌. شرکت‌‌ بیمه آسیا‌ با توجه‌ به‌ همین‌ مسأله، با ارائه‌ طرح‌‌های‌ متفاوت‌ و مبتکرانه متناسب‌ با نیازهای‌ انسان امروز،‌ در پی‌ تأمین‌، تسهیل‌ این امر و ایجاد ثبات‌ مالی‌ برآمدند تا در به هنگام وقوع حادثه‌ ناگوار، افراد وابسته‌ به‌ شخص‌ فوت شده و یا حادثه‌ دیده‌ توان تأمین نیازها و خواسته های خانواده‌ را داشته باشند و بتوانند از مزایای‌ این‌ تأمین‌ اقتصادی‌ بهره‌مند شوند.

انواع بیمه عمر

جوامع‌ بشری توان و نیازهای‌ مختلف‌ اقتصادی‌ دارند، از این رو شرکت بیمه آسیا طرح‌‌های‌ متفاوت و متناسب‌ با نیاز هر جامعه ارائه‌ می‌دهند.
انواع بیمه های عمر به شرح ذیل می باشد

  • بیمه‌‌های تمام عمر: مدت این بیمه نامه نامحدود می‌باشد و اگر بیمه‌شده در هر سن و سال بیمه‌ای‌اش فوت کند، شرکت بیمه باید سرمایه‌ بیمه‌نامه مذکور را به ذی‌نفعان او پرداخت ‌کند.اگر وی در پایان قرارداد در قید حیات باشد، هیچ مبلغی به او پرداخت نخواهد شد.

  • بیمه عمر زمانی: این بیمه‌نامه‌ عمر مدت‌دار است؛ یعنی یک بازه زمانی مشخص و محدودی که خود بیمه شونده مشخص می‌کند تحت پوشش قرار می‌گیرد. در بیمه عمر زمانی اگر فرد بیمه شده در پایان قرارداد زنده باشد، هیچ مبلغی به‌عنوان حق بیمه به ‌او یا ذینفعان بیمه‌نامه تعلق نمی‌گیرد. منتها اگر خدای‌نکرده در این مدت بیمه‌شده فوت کند، شرکت بیمه متعهد می‌شود که سرمایه بیمه‌نامه را به بازماندگان و خانواده‌اش پرداخت کند.
  • بیمه‌‌های مختلط پس انداز: نوع دیگر بیمه عمر می‌باشد که در صورتی که بیمه گذار در مدت قرارداد فوت نماید و یا در پایان قرارداد در قید حیات باشد، مبلغ بیمه به او پرداخت می‌شود اگر فرد در مدت قرارداد فوت نماید، شرکت بیمه موظف خواهد بود مبلغ بیمه را یکجا یا به طور مستمری به بازماندگان وی پرداخت نماید.
  • بیمه عمر مستمری: در این نوع بیمه نامه شرکت بیمه گر به‌نوعی حق بیمه‌های دریافتی از بیمه‌گذار را برای او سرمایه‌گذاری می‌کند و بازده حاصل از آن را در سال‌های بعدی به‌صورت ماهانه برایش واریز می‌کنند. بیمه مستمری عمر پشتوانه مالی قابل اعتماد برای دوران بازنشستگی و ازکارافتادگی است که درآمد نسبی مادام‌العمر را تضمین کند.
  • بیمه‌‌های بازنشستگی: در این نوع بیمه، بیمه گر می‌تواند مدت زمان بازنشستگی خود را بین 5 تا 30 سال مشخص نماید در صورتی در بیمه تامیتن اجتمایی بیمه شونده باید 30 سال را سپری نماید تا بیمه بازنشتگی را دریافت کند همچنین در این نوع بیمه نامه امکان فسخ قرارداد زودتر از موعد نیز وجود دارد.
  • بیمه‌‌های عمر گروهی: بیمه گروهی با تقسیم هزینه‌ها در میان بیمه‌گزاران، شرایط پرداخت و تهیه بیمه عمر را برای افراد راحت‌تر می‌کند. تهیه بیمه  گروهی برای افرادی است که در یکی از گروه‌های انجمن ها، شرکت‌های تجاری، اداری و موسسات دولتی، تشکل‌های کارگری، گروه‌هایی که به صورت مردمی تشکیل می‌شوند.

مزیت‌های بیمه عمر

  • تعیین روش پرداخت حق بیمه به وسیله بیمه‌گزار

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بیمه عمر را می‌توان، پرداخت انتخابی حق بیمه با توجه به بودجه افراد دانست.بیمه عمر امکان پرداخت یک‌جا، دوماهه، ۶ ماهه و سالیانه را در دسترس بیمه‌گزاران قرار داده است تا دیگر در مورد پرداخت حق بیمه در موعد مقرر نگران نباشند.

  •  تعیین مدت زمان بیمه عمر توسط بیمه‌گزار

 بیمه‌گزار می‌تواند، بهترین زمان استفاده از بیمه عمر را برای خودش تعیین نماید و در زمانی که مشخص کرده است از مزایا و فواید بیمه عمر برخوردار شود. مدت قرارداد بیمه عمر معمولا بین ۵ الی ۳۰ سال است. دقت کنید هر چه تعداد سال‌های سرمایه‌گذاری بیشتر باشد، سرمایه بیشتری به بیمه‌گزار تعلق می‌گیرد.

مراحل خرید بیمه عمر

1

تماس با کارشناسان

2

ارائه اطلاعات

3

اعلام قیمت بیمه نامه

4

 صدور بیمه نامه

5

ارسال رایگان

پرسش های متداول

در صورتی که میزان حق بیمه ای که بیمه گذار پرداخت می کند متناسب با تورم افزایش یابد بیمه عمر و پس انداز کاملا اقتصادی و پر سود خواهد بود.

از بدو تولد و تا سن 60سالگی فرد می تواند برای خود بیمه عمر و پس انداز داشته باشد.

پاسخ بله می باشد.فرد می تواند در یک بیمه نامه خود و خانواده خود را تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار دهد.

در بیمه عمر حق بیمه ثابت و مشخصی وجود ندارد و هر شخصی می‌تواند باتوجه‌به شرایط مالی خود، مبلغی را به‌عنوان حق بیمه انتخاب کند و آن را به‌شکل ماهانه، سه ماهه، شش ماهه یا یک ساله پرداخت کند

بله؛ در طول مدت قرارداد بیمه عمر و در سررسید هر یک از سنوات بیمه ای، می‌توان شرایط بیمه‌نامه را تغییر داد.

در بیمه‌های عمر بیمه‌گذار می‌تواند طبق شرایط زیر وام دریافت نماید:وام تا سقف 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه‌نامه عمر در پایان ماه ششم به بیمه‌گذار پرداخت می‌شود.باز پرداخت وام دریافت شده حداکثر طی 36 قسط و سه سال است.سود تعلق گرفته به وام بیمه عمر حداکثر 4 درصد بیش از سود تضمینی است که به اندوخته این بیمه‌نامه تعلق می‌گیرد. همچنین این وام نیاز به هیچ تضمینی ندارد و بدون هیچگونه تشریفاتی طی چند روزه کاری به حساب بیمه‌گذار واریز می‌شود. 

سود بیمه عمر به دوصورت تضمینی و مشارکتی محاسبه می‌شود. میزان سود تضمینی در سال اول 16 درصد و براي دو سال بعد ۱۳ درصد و براي مدت اضافه بر چهار سال اول آن ۱۰ درصد می‌باشد.سود مشارکتی نیز متغیر است.

در مورد برخی از بیماری‌ها با نظر پزشک و دریافت حق‌بیمه اضافی قابل بیمه شدن است، اما بیماری‌های لاعلاج قابل بیمه شدن نیستند.اما برای اینکه بیمه‌گر و بیمه‌گذار با مشکل مواجه نشوند بهتر است از مشاوران نمایندگی ما در زمینه بیمه عمر کمک بگیرید.

یادآور اتمام بیمه نامه

مقالات

بیمه بدنه چیست؟

بیمه نامه بدنه یکی از معروف ترین و مهم ترین بیمه نامه ها در صنعت بیمه است که از وسایل نقلیه شما محافظت می کند.این

Read More »

نشانی نمایندگی صومی