فرم درخواست مشاوره بیمه باربری

بیمه باربری

از اولین بیمه نامه هایی که در جهان بوجود آمد بیمه باربری بوده است.این بیمه نامه قراردادی است که به موجب آن شرکت بیمه آسیا متعهد می شود در مقابل اخذ حق بیمه از بیمه گذار چنانچه در جریان حمل کالا و در نتیجه وقوع خطرهای بیمه شده کالا تلف شده یا دچار خسارت شود و یا بیمه گذار هزینه هائی را در ارتباط با این خطرات متحمل شود زیان وارده و هزینه های انجام شده را جبران نماید.
حمل و نقل كالاها امروزه يكي از اجزاي لاينفك هر مجموعه تجاري، بازرگاني يا توليدي مي‌باشد. اما آنچه در اين ميان مورد توجه خواهد بود آن است كه حادثه هيچ گاه خبر نمي‌كند و با وجود پيشرفت‌هاي گسترده دانش و فناوري و پیشرفت زيرساختهاي حمل و نقل، همیشه احتمال بروز خطرات براي محموله هاي كالاي شما وجود دارد. آن چه آرامش را در لحظه‌هاي بروز خطر براي شما به ارمغان مي‌آورد، برخورداري از يك بيمه باربري  با پوشش‌هاي مناسب مي‌باشد.
بيمه باربري از قديمي‌ترين انواع بيمه‌نامه‌هاست كه به موجب آن، شركت بيمه آسیا در برابر مبلغي كه از شما دريافت مي‌كند متعهد مي‌شود، چنانچه در جريان حمل كالا از نقطه اي به نقطه ديگر در نتيجه بروز خطرهاي موضوع بيمه، كالا تلف شده و يا دچار خسارت گردد، زيان وارده را جبران نمايد.
در همين راستا شركت بيمه آسیا با ارائه بيمه‌هاي باربري تلاش می کند تا امنيت سرمايه شما را در برابر خطرات محتمل و غيرقابل پيش‌بيني فراهم آورد.

انواع بیمه باربری

  • بیمه باربری و حمل و نقل وارداتی
  • بیمه باربری و حمل و نقل صادراتی
  • بیمه باربری و حمل و نقل ترانزیت
  • بیمه باربری و حمل و نقل داخلی

پرسش های متداول

پاسخ بله می باشد.
این نوع بیمه محموله‌هایی را که مبدأ و مقصد و مسیر حمل آن در محدوده جغرافیایی ایران است را در قبال خطرات ناشی از آتش‌سوزی، انفجار و همچنین تصادف، واژگونی وسیله حمل تحت پوشش قرار می‌دهد. همچنین می‌توان با پرداخت حق بیمه اضافی خطرات دیگری مثل سرقت کلی محموله و خطرات بارگیری و … را هم تحت پوشش بیمه قرارداد.

به چهار دسته تقسیم بندی می شود

  • بیمه باربری و حمل و نقل وارداتی
  • بیمه باربری و حمل و نقل صادراتی
  • بیمه باربری و حمل و نقل ترانزیت
  • بیمه باربری و حمل و نقل داخلی

یادآور اتمام بیمه نامه

مقالات

شرایط بیمه بدنه چگونه است

بیمه بدنه چیست؟

بیمه نامه بدنه یکی از معروف ترین و مهم ترین بیمه نامه ها در صنعت بیمه است که از وسایل نقلیه شما محافظت می کند.این

Read More »