نمایندگی بیمه آسیا در فرمانیه

برای صدور بیمه نامه تنها کافیست با ما تماس بگیرید 021-77803091

صدور انواع بیمه نامه حضوری و غیرحضوری

فعال درمحدوده فرمانیه

ارسال رایگان بیمه نامه به سراسر تهران

فعال در محدوده فرمانیه
02177803091

انواع بیمه نامه ها

خدمات ما در محله فرمانیه

تمام هدف و انگیزه نمایندگی ما این است که ساکنین محله فرمانیه بتوانند به سادگی هرچه تمام تر و با آسودگی خاطر بیمه نامه های خود را از طریق نمایندگی ما تهیه نمایند و از خدمات ما بهره مند شوند.
همه روزه تمامی عزیزان می توانند از ساعت 8 صبح تا 8 شب از طریق شماره های تماس و همچنین واتساپ با ما در ارتباط باشند و صمیمانه پاسخگوی تمامی نیازهای بیمه ای عزیزان هستیم.
در تمامی مراحل از صدور بیمه نامه تا دریافت خسارت ، مشاور و همراه شما عزیزان خواهیم بود و با ارائه بهترین راهکارها در کنار شما عزیزان هستیم .
ما به طور فعال در تمامی روزهای سال مشغول بیمه گری هستیم.ما در تمامی رشته های بیمه ای از جمله شخص ثالث،بدنه،مسئولیت و … فعالیت داریم و با تکیه بر دانش بیست و چند ساله خود سعی در ارائه بهترین بیمه نامه متناسب با نیازهای شمارا داریم.
علاوه بر آن با توجه به قرارگیری محله فرمانیه در منطقه 1، ما به صورت ویژه و فوری در این محله خدمت رسانی می کنیم.به طور مثال شما می توانید برای صدور بیمه شخص ثالث خودرو خود با ما تماس بگیرید و بعد از ارسال تصویر بیمه نامه سال قبل و کارت خودرو،قیمت بیمه را به شما اعلام می نماییم و بعد از اعلام و موافقت شما برای صدور بیمه نامه،بیمه نامه صادر و در همان روز و یا روز بعد برای شما به طور رایگان ارسال می شود.

با یک تماس بیمه شوید

ارسال رایگان بیمه نامه به سراسر تهران

پشتیبانی در همه مراحل

مشاوره رایگان

نقشه محله ی فرمانیه