نمایندگی بیمه آسیا در تهرانپارس

برای صدور بیمه نامه تنها کافیست با ما تماس بگیرید تهرانپارس فرجام غربی بین عبادی و محمدباقری پلاک 460 ساختمان اداری تجاری خلیج فارس طبقه پنجم واحد 28 02177803091

صدور انواع بیمه نامه حضوری و غیرحضوری

فعال درمحدوده تهرانپارس

ارسال رایگان بیمه نامه به سراسر تهران

فعال در محدوده تهرانپارس
02177803091

انواع بیمه نامه ها

خدمات ما در محله تهران پارس

تمام هدف و انگیزه نمایندگی ما این است که ساکنین محله تهرانپارس بتوانند به سادگی هرچه تمام تر و با آسودگی خاطر بیمه نامه های خود را از طریق نمایندگی ما تهیه نمایند و از خدمات ما بهره مند شوند.
همه روزه تمامی عزیزان می توانند از ساعت 8 صبح تا 8 شب از طریق شماره های تماس و همچنین واتساپ با ما در ارتباط باشند و صمیمانه پاسخگوی تمامی نیازهای بیمه ای عزیزان هستیم.
در تمامی مراحل از صدور بیمه نامه تا دریافت خسارت ، مشاور و همراه شما عزیزان خواهیم بود و با ارائه بهترین راهکارها در کنار شما عزیزان هستیم .
همانگونه که در بالاتر اشاره شد، عزیزان ساکن محله تهرانپارس می توانند برای تهیه بیمه نامه به صورت حضوری به محل دفتر واقع در خیابان هنگام تشریف بیاورند و از خدمات حضوری ما بهره مند شوند. همچنین می توانند به صورت غیرحضوری هم از خدمات ما بهره مند شوند و به صورت تلفنی و از طریق واتساپ هماهنگی های لازم انجام می شود و بیمه نامه صادر و به صورت رایگان ارسال می گردد.
ما در محله تهرانپارس حدود پانصد مشتری فعال داریم که به طور مداوم بیمه نامه هایشان تمدید می گردد.
به طور مثال برای صدور بیمه نامه بدنه ابتدا با ما می توانید تماس بگیرید و بعد از اخذ اطلاعات از خودرو شما قیمت بیمه بدنه با پوشش های لازم برای شما محاسبه می گردد. بعد از موافقت شما برای صدور بیمه نامه، کارشناسان ما به طور رایگان به محل کار و یا منزل شما در محله ی تهرانپارس اعزام می شوند و بعد از از انجام بازدید، بیمه نامه صادر می شود و مجدد به طور رایگان برای شما ارسال می گردد.
با توجه به گرانی های اخیر،جبران خسارات و پیشامدهای ناخوشایندی که برای ما به وجود می آید، بسیار سخت تر از گذشته شده است.پس بیمه را جدی بگیرید.همراه و همگام شما هستیم.
ما همچنین با توجه به قرارگیری در محدوه شمال شرق تهران، در سایر محله های همجواری از جمله هروی، شمس آباد، لویزان و شیان فعالیت فوری و ویژه به صورت غیرحضوری داریم.

با یک تماس بیمه شوید

ارسال رایگان بیمه نامه به سراسر تهران

پشتیبانی در همه مراحل

مشاوره رایگان

نقشه محله ی تهرانپارس