نمایندگی بیمه آسیا در اوقاف

برای صدور بیمه نامه تنها کافیست با ما تماس بگیرید 021-77803091

صدور انواع بیمه نامه حضوری و غیرحضوری

فعال درمحدوده اوقاف

ارسال رایگان بیمه نامه به سراسر تهران

فعال در محدوده اوقاف
02177803091

انواع بیمه نامه ها

خدمات ما در محله اوقاف

تمام هدف و انگیزه نمایندگی ما این است که ساکنین محله اوقاف بتوانند به سادگی هرچه تمام تر و با آسودگی خاطر بیمه نامه های خود را از طریق نمایندگی ما تهیه نمایند و از خدمات ما بهره مند شوند.
همه روزه تمامی عزیزان می توانند از ساعت 8 صبح تا 8 شب از طریق شماره های تماس و همچنین واتساپ با ما در ارتباط باشند و صمیمانه پاسخگوی تمامی نیازهای بیمه ای عزیزان هستیم.
در تمامی مراحل از صدور بیمه نامه تا دریافت خسارت ، مشاور و همراه شما عزیزان خواهیم بود و با ارائه بهترین راهکارها در کنار شما عزیزان هستیم .
عزیزان می توانند همه روزه از 8 صبح تا 8 شب به دفتر ما واقع در محله اوقاف به نشانی بالاتر از میدان الغدیر،کوچه کاظمی و پلاک 97 مراجعه کننده از خدمات فوری و حضوری ما بهره مند شوند.همچنین خدمات ارسال ما نیز رایگان می باشد و میتوانند علاوه بر خرید بیمه به صورت حضوریف به صورت غیرحضوری نیز از ما بیمه نامه تهیه کنند.
ما با توجه به قرارگیری در محدوده در سایر محله های اطراف از جمله نارمک، شمیران نو، فرجام و علم و صنعت نیز به صورت تمام وقت درخدمت عزیزان هستیم و ساکنین این محله ها نیز می توانند از خدمات حضوری و غیرحضوری ما بهره مند شوند.

با یک تماس بیمه شوید

ارسال رایگان بیمه نامه به سراسر تهران

پشتیبانی در همه مراحل

مشاوره رایگان

نقشه محله ی اوقاف