بیمه مسئولیت دهیاران در قبال روستاییان

بیمه مسئولیت مدنی دهیاران در قبال روستاییان اسیا

فرم درخواست مشاوره بیمه مسئولیت دهیاران

بیمه مسئولیت دهیاران در قبال روستاییان

یکی دیگر از بیمه نامه های مسئولیت، بیمه مسئولیت دهیاران در قبال روستاییان می باشد.دهیاران در قبال روستاییان و اشخاص ثالث در محدوده تحت نظارت خود مسئولیت داشته و چنانچه به طور غیر عمد به افراد ذکر شده خسارتی وارد گردد، مکلف به جبران هزینه وارده خواهد بود. بیمه مسئولیت دهیاران در قبال روستاییان برای اطمینان خاطر و کاهش دغدغه دهیاران عزیز و برای جبران خسارت های احتمالی ارائه می گردد. 

بیمه اسیا نمایندگی صومی بیمه مسئولیت دهیاران در قبال روستاییان و سایر بیمه نامه های مسئولیت را ارائه می دهد. شما عزیزان می توانید برای تهیه انواع بیمه نامه های مسئولیت به طور غیر حضوری با شماره‌ی موجود در وبسایت تماس حاصل نمایید؛ همچنین برای مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی بیمه اسیا در تهرانپارس مراجعه نمایید.

قیمت بیمه مسئولیت دهیاری ها در قبال روستاییان

با توجه به سقف تعهدات  قیمت بیمه مسئولیت دهیاری ها در قبال روستاییان متغیر می باشد و لازم است شما عزیزان برای اطلاع از قیمت این بیمه نامه و یا سایر بیمه نامه های مسئولیت و دریافت مشاوره رایگان با دفتر نمایندگی بیمه ما و شماره ی موجود در وبسایت تماس حاصل نمایید. 

خرید آنلاین بیمه مسئولیت دهیاری اسیا

بهترین راه برای خرید آنلاین و غیر حضوری بیمه مسئولیت دهیاران در قبال روستاییان ، تماس با کارشناسان بیمه است. شما با تماس با نمایندگی ما قیمت بیمه مورد نظر خود را استعلام گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان اقدام به خرید امن و با اطمینان از بیمه آسیا نمایندگی صومی نمایید.

صدور انواع بیمه نامه حضوری و غیرحضوری

ارسال رایگان بیمه نامه به سراسر تهران

با یک تماس بیمه شوید

02177803091

سایر بیمه نامه ها پیشنهادی

مراحل خرید بیمه مسئولیت دهیاری‌ها

1

تماس با کارشناسان

2

ارائه اطلاعات

3

اعلام قیمت بیمه نامه

4

 صدور بیمه نامه

5

ارسال رایگان

یادآور اتمام بیمه نامه

مقالات

بیمه بدنه چیست؟

بیمه نامه بدنه یکی از معروف ترین و مهم ترین بیمه نامه ها در صنعت بیمه است که از وسایل نقلیه شما محافظت می کند.این

ادامه مطلب »

نشانی نمایندگی صومی