بیمه بدنه اسیا

بیمه بدنه شرکت اسیا

فرم درخواست مشاوره بیمه بدنه

بیمه بدنه چیست

بیمه بدنه نوعی بیمه اختیاری برای خودرو می باشد، امروزه بیمه بدنه برای هر خودرویی ضروری است. با توجه به افزایش بی رویه ارزش خودرو ها و قطعات آنها ،هنگام حادثه،سرقت و … جبران این خسارت ها بسیار سنگین خواهد بود به طوری که حتی تصادفات کوچک هم خسارات سنگینی را به بار می آورند. در بیمه شخص ثالث خودرو این دسته از خسارت های ناشی از تصادف و سرقت جبران نمی شود.بنابر این باتوجه به آنکه پوشش های متنوع بیمه بدنه با قیمت  مناسبی که نسبت به خدماتی که ارائه می کند دارد داشتن بیمه بدنه در کنار بیمه شخص ثالث امروزه دیگر ضروری می باشد.نمایندگی بیمه اسیا این بیمه نامه را به شما عزیزان ارائه میکند تا در هنگام بروز حوادث نگران جبران خسارت وارده نباشید.

بیمه بدنه اسیا

شما عزیزان می‌توانید خرید بیمه بدنه آنلاین را از طریق تماس با نمایندگی ما به طور غیر حضوری در سراسر تهران بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید برای مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی بیمه آسیا در تهرانپارس مراجعه نمایید.

خرید بیمه بدنه

برای خرید بیمه بدنه از دم قسط در تهران کافیست با شماره نمایندگی بیمه آسیا موجود در وبسایت ما تماس حاصل نمایید.

نمایندگی ما، بیمه بدنه را برای کاهش دغدغه و نگرانی‌های  در هنگام بروز حادثه ارائه می‌دهد. همچنین شما عزیزان می‌توانید برای استعلام بیمه بدنه با پلاک و یا استعلام بیمه بدنه با کد ملی خود و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.تا کارشناسان مربوطه شما را در خرید این نوع بیمه نامه راهنمایی نمایند.

پوشش‌های بیمه بدنه

پوشش های بیمه بدنه به دو صورت می باشد؛ پوشش های پایه بیمه بدنه و پوشش های تبعی بیمه نامه.

پوشش های پایه  بیمه بدنه عبارتند از: حادثه، سرقت کلی خودرو، آتش سوزی، صاعقه و انفجار که به نوعی خطراتی که به صورت کلی ممکن است برای خودرو به وجود اید را تحت پوشش قرار می دهد و برای اینکه بیمه گذار خیال خودش نسبت به اینکه اگر زمانی وسیله نقلیه اش به خسارت دید راحت باشد  بایستی پوشش های تبعی بیمه نامه بدنه را هم در نظر بگیرد.

صدور بیمه بدنه از جانب نمایندگی ما به سادگی انجام می پذیرد به طوری که بازدید در محل درخواست کننده ها انجام می شود و ارسال بیمه نامه هم به صورت رایگان می باشد.

پوشش های تبعی بیمه بدنه

از پوشش های تبعی بیمه بدنه می توان به سرقت درجای قطعات،ایاب و ذهاب،شکست شیشه به تنهایی،بلایای طبیعی،نوسانات قیمت،مواد شیمیایی،حوادث شخصی،حذف فرانشیز،حذف استهلاک،ترانزیت و هزینه توقف اشاره کرد.
در ذیل به ترتیب به توضیح تمامی پوشش های تبعی می پردازیم.

 • پوشش سرقت درجای قطعات

اولین پوشش،پوشش سرقت درجای قطعات می باشد به این معنی که بدون حرکت دادن،روشن کردن و جابجا کردن خودرو سارق اقدام به سرقت قطعات خودرو نماید.
در بیمه نامه بدنه دو نوع پوشش سرقت وجود دارد.
یکی سرقت کلی خودرو که در حالت پایه تحت پوشش می باشد و پوشش سرقت درجای قطعات که جزو پوشش های اضافی بیمه نامه می باشدکه بیمه گذار می تواند با پرداخت
حق بیمه بالاتر نسبت به خرید این پوشش تبعی اقدام نماید.

 • پوشش ایاب ذهاب

پوشش بعدی پوشش ایاب و ذهاب می باشد.
بطوریکه که هنگام وقوع تصادف و  زمانی که خودرو در تعمیرگاه مورد تعمیر واقع می شود شرکت بیمه آسیا در صورت دارا بودن این پوشش روزانه مبلغی را به عنوان هزینه ایاب و ذهاب بیمه گذار از منزل به محل کار می پردازد.

 • پوشش شکست شیشه

پوشش تبعی بعدی بیمه نامه بدنه پوشش شکست شیشه به تنهایی می باشد بدین منظور که در هنگام حادثه و یا دلایل دیگر مانند سرد و گرم شدن شیشه،برخورد سنگ و … تنها به شیشه خودرو آسیب وارد شود هزینه خسارت از محل این پوشش قابل استفاده است با این تفاوت که دیگر سوابق عدم خسارت و تخفیف های بیمه نامه از بین نمیرود و تخفیف ها باقی می ماند.
 • بلایای طبیعی

پوشش بعدی بلایای طبیعی می باشد.این پوشش شامل تمامی حوادث طبیعی شامل سیل،زلزله،طوفان،تگرگ،گردباد و … می باشد و زمانی که به مورد بیمه به این دلایل خسارت وارد شود،خسارت از محل این پوشش بیمه نامه قابل جبران است.

پوشش بیمه بدنه
 • پوشش نوسانات

پوشش بعدی نوسانات قیمت می باشد.امروزه با افزایش غیرقابل پیش بینی قیمت خودروها داشتن این پوشش ضروری می باشد و به نوعی یکی از مهم ترین پوشش های بیمه بدنه می باشد.این پوشش در شرکت بیمه آسیا در سه سقف 25%،50%و 100% ارائه می شود و بدین معنی می باشد که اگر در طول مدت بیمه نامه قیمت خودرو به ترتیب 25%،50% و 100% افزایش یافت،در هنگام بروز تصادف به طور کامل خسارت پرداخت می شود.لازم به ذکر است این پوشش تنها در حادثه و تصادفات مورد استفاده می باشد ودر مورد سرقت این پوشش قابل استفاده نمی باشد.

 • پوشش اسیدپاشی

پوشش بعدی پوشش اسیدپاشی می باشد.این پوشش زمانی به کار می آید که بر اثر هرگونه مواد شیمیایی به بدنه خودرو و یا قسمت های داخلی خودرو خسارتی وارد شوداز محل این بیمه نامه خسارت قابل جبران می باشد.

 • پوشش حوادث شخصی

پوشش بعدی حوادث شخصی می باشد.هنگامی که شخص راننده و یا بیمه گذار بر اثر حادثه ضررو زیان به آنها وارد شود و راننده و یا بیمه گذارفوت کند و یا دیه به آنها واردشود،درصورت دارا بودن این پوشش با توجه به سقف سرمایه خسارتی که در بیمه نامه انتخاب کردیم می توانیم از محل این پوشش بیمه نامه غرامت دریافت کنیم.
 
 • پوشش حذف فرانشیز

پوشش بعدی پوشش حذف فرانشیز می باشد.از شرایط بیمه بدنه بدین گونه هست که هنگام بروز حوادث بخشی از خسارت به عهده بیمه گذار است.در هنگام بروز حادثه شرکت بیمه10% از خسارت را تحت عنوان فرانشیز پرداخت نمیکند جبران این بخش از خسارت را به دوش بیمه گذار می گذارد.اما در صورت دار بودن پوشش حذف فرانشیز در بیمه نامه در تصادفات هیچ گونه مبلغی تحت عنوان فرانشیز کسر نمی شود و خسارت به طور کامل پرداخت می شود.لازم به ذکر است این پوشش در
بخش تصادفات قابل استفاده می باشد و در بخش سرقت این پوشش قابل استفاده نمی باشد.در شرکت بیمه آسیا بیمه گذاران در صورتی این پوشش را می توانند اخذ کنند که دارای سه سال تخفیف عدم خسارت به بالا باشند.

 • پوشش حذف استهلاک

پوشش بعدی پوشش حذف استهلاک می باشد.از قوانین بیمه بدنه در بحث استهلاک بدین گونه می باشدکه به خودروهای بالای چهارسال ساخت استهلاک تعلق می گیرد.استهلاک از سال پنجم ساخت خودرو هر سال 5%و تا سقف 25%به خودرواستهلاک تعلق می گیرد
و به همین میزان شرکت بیمه از مبلغ خسارت کسر می کند.اما با داشتن پوشش حذف استهلاک در هنگام تصادفات هیچ گونه مبلغی تحت عنوان استهلاک از خسارت کسر نمی گردد و خسارت به طور کامل پرداخت می شود.لازم به ذکر است در شرکت بیمه آسیا بیمه گذارانی می توانند این پوشش را برای وسیله نقلیه اخذ کنند که دارای سه سال تخفیف عدم خسارت به بالا باشند همچنین این پوشش همانند
 پوشش حذف فرانشیز تنها در مورد تصادفات می باشد و درموارد سرقت نمی توان از این پوشش استفاده نمود.

 • پوشش ترانزیت

پوشش بعدی پوشش ترانزیت می باشد.بیمه بدنه در خارج از کشور در صورتی فعال می باشد که این پوشش در بیمه بدنه اخذ شده باشد و در صورتی که برای مورد بیمه حادثه ای صورت پذیرد(در خارج از کشور) و بیمه نامه بدنه فاقد این پوشش باشد هیچ گونه خسارتی از طرف شرکت بیمه پرداخت نخواهد شد و پرداخت خسارت منوط به دارا بودن پوشش ترانزیت می باشد.

 • پوشش هزینه توقف

آخرین پوشش هزینه توقف می باشد.این پوشش همانند پوشش ایاب و ذهاب می باشد که بالاتر توضیح داده شد با این تفاوت که این پوشش در ارتباط با خودروهای بارکش و سنگین می باشد پوشش ایاب و ذهاب مربوط به خودروهای سواری می باشد و روزانه مبلغی را شرکت بیمه به بیمه گذار به عنوان هزینه ایاب و ذهاب بیمه گذار از منزل به محل کارمی پردازد.

مراحل خرید بیمه بدنه

1

تماس با کارشناسان

2

اعلام قیمت بیمه نامه

3

انجام بازدید

4

 صدور بیمه نامه

5

ارسال رایگان

پرسش های متداول

خیر بیمه بدنه کلیه خطرات از جمله انواع تصادفات،سرقت،آتش سوزی،بلایای طبیعی و اسیدپاشی می باشد.

پاسخ بله می باشد.فرد می تواند تخفیف های بیمه بدنه خود را به خودرو جدید خریداری شده و یا خودرو یکی از اقوام درجه یک انتقال دهد.

خیر.در تصادفات کوچک برای اخذ خسارت نیاز به اخذ کروکی نمی باشد.

باتوجه به آن که در استعلام نرخ بیمه بدنه عواملی چون نوع خودرو، سال ساخت خودرو، ارزش خودرو و پوشش درخواستی موثر است لازم است برای اطلاع از هزینه بیمه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

خیر، انجام بازدید توسط کارشناسان نماینگی صومی در محل و به صورت رایگان انجام می‌پذیرد.

حداکثر تخفیفات بیانیه %80 می‌باشد.

حادثه، تصادفات، آتش سوزی، صاعقه،انفجار، سرقت کلی خودرو

یادآور اتمام بیمه نامه

مقالات

بیمه بدنه چیست؟

بیمه نامه بدنه یکی از معروف ترین و مهم ترین بیمه نامه ها در صنعت بیمه است که از وسایل نقلیه شما محافظت می کند.این

ادامه مطلب »

نشانی نمایندگی صومی