بیمه مسئولیت دامپزشکان

بیمه مسئولیت دامپزشکان اسیا

فرم درخواست مشاوره بیمه مسئولیت دامپزشکان

بیمه مسئولیت دامپزشکان اسیا

یکی از انواع بیمه های مسئولیت، بیمه مسئولیت دامپزشکان می باشد . با توجه به انکه امروزه نگهداری حیوانات خانگی زیاد شده است و افراد زیادی برای سلامت حیوان خانگی خود به دامپزشکان مراجعه می کنند و همانطور که در سایر مشاغل پزشکی امکان تشخیص اشتباه و یا قصور پزشکی وجود دارد در دامپزشکی نیز امکان اسیب به حیوانات و یا تلف شدن دام، طیور و یا سایر حیوانات وجود دارد که در این صورت هزینه های مربوط به جبران این خسارت ها بسیار سنگین می باشد. در صورتی که دامپزشک بیمه مسئولیت دامپزشک را نداشته باشد موظف است کلیه هزینه های مربوطه را جبران نماید بنابراین داشتن بیمه مسئولیت دامپزشکان ضروری و لازم است . 

 بیمه آسیا نمایندگی صومی، بیمه مسئولیت مدنی دامپزشکان را برای کاهش دغدغه و نگرانی‌های دامپزشکان عزیز ارائه می‌دهد.

بیمه مسئولیت دامپزشکان آسیا

نمایندگی ما به طور غیر حضوری در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و انجام سایر بیمه نامه می‌باشد. همچنین می‌توانید برای مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی بیمه آسیا در نارمک مراجعه نمایید.

پوشش‌های بیمه دامپزشکان

در صورتی که دامپزشک به طور غیر عمد و یا قصور پزشکی منجر به آسیب به حیوان و یا تلف شدن آن شود با ادعای خسارت مالک حیوان شرکت بیمه موظف است کلیه خسارت مربوطه را طبق بیمه نامه بپردازد.

بیمه دامپزشکان اسیا

استثنائات بیمه مسئولیت دامپزشکان

مواردی که تحت پوشش بیمه مسئولیت دامپزشکان نمی باشد :

  • عمل های جراحی که خلاف قانون باشد.
  • اعمال بیهوشی خارج از امور پزشکی.
  •  خسارت های عمدی
  • درمان یا جراحی که خارج از زمینه کاری بیمه‌گزار باشد.
  • خسارتی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی، استعمال مواد مخدر و یا داروهای خواب‌آور توسط  دامپزشک وارد شود.
  • خساراتی که در نتیجه تشعشعات یونیزه‌کننده یا رادیواکتیو و انرژی هسته‌ای به حیوان یا دام وارد شود البته در صورتی که استفاده از این مواد در صورتی که برای درمان دام ضروری باشد، شامل بیمه می‌شود.
  • خسارتی که ناشی از بیماری‌های همه‌گیر باشد
  • خسارتی که در نتیجه تزریق یا استفاده از مواد نیروزا وارد شود.

صدور انواع بیمه نامه حضوری و غیرحضوری

ارسال رایگان بیمه نامه به سراسر تهران

با یک تماس بیمه شوید

02177803091

قیمت بیمه دامپزشکان

با توجه به آنکه این بیمه انواع مختلفی دارد پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره رایگان با شماره های موجود در وبسایت تماس حاصل نمایید.

خرید آنلاین بیمه مسئولیت دامپزشکان آسیا

بهترین راه برای خرید آنلاین و غیر حضوری بیمه مسئولیت دامپزشکان با توجه به آنکه این بیمه نامه انواع مختلفی دارد، تماس با کارشناسان در زمینه بیمه است. شما با تماس با نمایندگی ما قیمت بیمه مورد نظر خود را استعلام گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان اقدام به خرید امن و با اطمینان از نمایندگی بیمه آسیا کنید.

برای شکایت از دکتر دامپزشکی کجا مراجعه کنم؟

شما باید به مرکز ثبت شکایت مراجعه کرده ودادخواست بر اساس موضوع و شکایات ، همراه با مدارک لازم تهیه نمایید (در حال حاضر، بیشتر افراد به دفتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه و شکایات خود را در آنجا ثبت می‌کنند. بعد از شکایت آن‌ها به سازمان مربوطه ارسال می‌شود.)و یا اطلاعات خود از این جریانات را به سامانه ملی رسیدگی به شکایات و اعلامات سازمان دامپزشکی کشور ارسال نمایید. دریافت شکایات خارج از سیستم و از طریق مکاتبه و مراجعه حضوری به سازمان هم امکان پذیر است.

بیمه دام پزشکان آسیا

مراحل خرید بیمه مسئولیت دامپزشکان

1

تماس با کارشناسان

2

ارائه اطلاعات

3

اعلام قیمت بیمه نامه

4

 صدور بیمه نامه

5

ارسال رایگان

یادآور اتمام بیمه نامه

مقالات

بیمه بدنه چیست؟

بیمه نامه بدنه یکی از معروف ترین و مهم ترین بیمه نامه ها در صنعت بیمه است که از وسایل نقلیه شما محافظت می کند.این

ادامه مطلب »

نشانی نمایندگی صومی